تبلیغات
دانش اموز - انتقاد همسر شهید مطهری از جفا به بیت ایشان
انتقاد همسر شهید مطهری از جفا به بیت ایشان |

انتقاد همسر شهید مطهری از جفا به بیت ایشان

خانم «روحانی»، همسر استاد شهید مطهری، نسبت به اظهارات اخیر حجت الاسلام علی رضایی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی بسیج درباره علی مطهری ابراز تاسف و شگفتی کرد.
به گزارش تابناک، وی گفت: اینکه درمسائل سیاسی اختلاف نظر باشد و کسی از موضع دیگران از جمله فرزندان من انتقاد کند امری طبیعی است، اما آنچه باعث تعجب من شد این بود که رئیس سازمان عقیدتی سیاسی بسیج که باید در لباس روحانیت و بسیج بیش از هر کس دیگر صداقت و انصاف را رعایت کند در پاسخ به یک سوال مغرضانه، چنین القا کرده است که آقای علی مطهری یا دیگر فرزندان من با ولایت فقیه مشکل دارند!
 همسر شهید مطهری اضافه کرده است:این یک جفای بزرگ به شهید مطهری و بیت ماست و اصرار به دور کردن افراد از اطراف رهبر عزیزمان هنر نیست. ایشان با این سخن دشمنان را بی نهایت خوشحال کرد. من فرزندان خود را بهتر از هر کس دیگری می شناسم و از ارادت خالصانه آنان به رهبر بزرگوار بیش از هر کسی آگاهم.
 وی تصریح کرد:ایشان گفته‌اند به همین دلیل امسال بسیجیان فقط با من به عنوان همسر شهید مطهری دیدار می کنند و نه با فرزندان. گرچه اینگونه جملات تفرقه افکنانه مانع از آن نمی شود که من و فرزندانم مانند همیشه با دل و جان پذیرای خواهران و برادران عزیز بسیجی باشیم - و به دیدار با آنان افتخار می کنیم - اما پذیرش شخص ایشان در منزل شهید مطهری منوط به عذرخواهی ایشان خواهد بود.


نوشته شده توسط دهقان در دوشنبه 6 اردیبهشت 1389 و ساعت 11:07 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ هشت روش برای تقویت قدرت خلاقیت+ دانلود کتاب عربی پایه دهم انسانی+ کنکوریها خسته نباشید+ سوالات معارف پیش دانشگاهی درس به درس+ نکات مهم در ترجمه از فارسی به عربی+ بخور نخورهای فصل امتحان+ تحلیل درس عربی در کنکور رشته تجربی و انسانی سال 93+ اداره سنجش یزد+ بیخودی پرسه زدیم+ پیام فرماندهان نیروهای زمینی و دریایی ارتش به مناسبت روز معلم + بارم بندی امتحانات+ ﭘﺮﻭﻓﺴﻮﺭ ﺻﺎﻋﺪ ﻋﻀﺪﯼ+ برنامه ریزی برای دانش آموزان سال چهارم یا پیش دانشگاهی+ دانلود سوالات کارشناسی ارشد+ سوالات نهایی+ تسلیت+ یلداتون مبارک+ روشهای تست زدن+ بودجه بندی سوالات کنکور (درس عربی پیش در چهار سال)+ کلاه قرمزی+ محمد علی نجفی رای اعتماد نگرفت+ دلنوشته همسر سیدحسن خمینی برای خاتمی+ دانشگاه کلدونین گلاسکو انتخاب دکتر حسن روحانی به ریاست جمهوری ایران تبریک گفت+ دوستان گلم+ 10راه حل مفید برای کمتر کردن خطر ابتلا به سرطان + اینو میگن ....+ بارم بندی جدید کتب عربی+ انالیز سوالات عربی کنکور 90+ قطرب یاری گر شما در صرف افعال+ سوالات کارشناسی ارشد چهار سال اخیر به همراه کلید

صفحات: