تبلیغات
دانش اموز - انتقاد همسر شهید مطهری از جفا به بیت ایشان
اموزش عربی .نمونه سوال . و.....

انتقاد همسر شهید مطهری از جفا به بیت ایشان

دوشنبه 6 اردیبهشت 1389 11:07 ب.ظ

نویسنده : دهقان

انتقاد همسر شهید مطهری از جفا به بیت ایشان

خانم «روحانی»، همسر استاد شهید مطهری، نسبت به اظهارات اخیر حجت الاسلام علی رضایی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی بسیج درباره علی مطهری ابراز تاسف و شگفتی کرد.
به گزارش تابناک، وی گفت: اینکه درمسائل سیاسی اختلاف نظر باشد و کسی از موضع دیگران از جمله فرزندان من انتقاد کند امری طبیعی است، اما آنچه باعث تعجب من شد این بود که رئیس سازمان عقیدتی سیاسی بسیج که باید در لباس روحانیت و بسیج بیش از هر کس دیگر صداقت و انصاف را رعایت کند در پاسخ به یک سوال مغرضانه، چنین القا کرده است که آقای علی مطهری یا دیگر فرزندان من با ولایت فقیه مشکل دارند!
 همسر شهید مطهری اضافه کرده است:این یک جفای بزرگ به شهید مطهری و بیت ماست و اصرار به دور کردن افراد از اطراف رهبر عزیزمان هنر نیست. ایشان با این سخن دشمنان را بی نهایت خوشحال کرد. من فرزندان خود را بهتر از هر کس دیگری می شناسم و از ارادت خالصانه آنان به رهبر بزرگوار بیش از هر کسی آگاهم.
 وی تصریح کرد:ایشان گفته‌اند به همین دلیل امسال بسیجیان فقط با من به عنوان همسر شهید مطهری دیدار می کنند و نه با فرزندان. گرچه اینگونه جملات تفرقه افکنانه مانع از آن نمی شود که من و فرزندانم مانند همیشه با دل و جان پذیرای خواهران و برادران عزیز بسیجی باشیم - و به دیدار با آنان افتخار می کنیم - اما پذیرش شخص ایشان در منزل شهید مطهری منوط به عذرخواهی ایشان خواهد بود.




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -