تبلیغات
دانش اموز - قربانی...
قربانی... |

هم قربانی تجاوز، هم قربانی خانواده؛ 

در خبرها آمده است که یک دختر افغان که در پی تجاوز جنسی باردار شده بود، با تیغ ریش تراشی شکمش دریده و کودکش بیرون آورده شده است.
مقام های ایالت بامیان افغانستان می گویند این دختر ۱۴ سال دارد و یک راننده او را مورد تجاوز قرار داده بود. مسئولان بیمارستان بامیان می گویند برادر و مادر این دختر با تیغ ریش تراشی شکم او را پاره کرده و کودک او را بیرون آوردند. پزشکان می گویند شکم این دختر به شدت عفونی شده و زندگی او را با خطر جدی مواجه کرده است.
به گفته یکی از پزشکان، "مادر و برادر این دختر او را به طویله می برند، به زور او را می خوابانند و بدون این که داروی بیهوشی به وی بدهند، شکم او را با تیغ های ریش تراشی می درند، سپس شکم او را با نخ و سوزن لحاف دوزی می دوزند."
این پزشک بیمارستان بامیان گفت که در حال حاضر این دختر در وضعیت بدی قرار دارد.

نظر شما درباره این خبر چیست؟


نوشته شده توسط دهقان در جمعه 20 دی 1387 و ساعت 10:26 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ هشت روش برای تقویت قدرت خلاقیت+ دانلود کتاب عربی پایه دهم انسانی+ کنکوریها خسته نباشید+ سوالات معارف پیش دانشگاهی درس به درس+ نکات مهم در ترجمه از فارسی به عربی+ بخور نخورهای فصل امتحان+ تحلیل درس عربی در کنکور رشته تجربی و انسانی سال 93+ اداره سنجش یزد+ بیخودی پرسه زدیم+ پیام فرماندهان نیروهای زمینی و دریایی ارتش به مناسبت روز معلم + بارم بندی امتحانات+ ﭘﺮﻭﻓﺴﻮﺭ ﺻﺎﻋﺪ ﻋﻀﺪﯼ+ برنامه ریزی برای دانش آموزان سال چهارم یا پیش دانشگاهی+ دانلود سوالات کارشناسی ارشد+ سوالات نهایی+ تسلیت+ یلداتون مبارک+ روشهای تست زدن+ بودجه بندی سوالات کنکور (درس عربی پیش در چهار سال)+ کلاه قرمزی+ محمد علی نجفی رای اعتماد نگرفت+ دلنوشته همسر سیدحسن خمینی برای خاتمی+ دانشگاه کلدونین گلاسکو انتخاب دکتر حسن روحانی به ریاست جمهوری ایران تبریک گفت+ دوستان گلم+ 10راه حل مفید برای کمتر کردن خطر ابتلا به سرطان + اینو میگن ....+ بارم بندی جدید کتب عربی+ انالیز سوالات عربی کنکور 90+ قطرب یاری گر شما در صرف افعال+ سوالات کارشناسی ارشد چهار سال اخیر به همراه کلید

صفحات: